Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 

Buďte tam, kde vaši zákazníci čekají ...

Jeden a čtvrt milionu oslovených měsíčně

1100 ozvučených obrazovek

Moderní indoorové médium

Aktuality

25.01.2019 Outdoorová reklama dosahuje nejlevnější online aktivace

Televizní a outdoorová reklama mají podle výzkumu Nielsen Admosphere nejvyšší míru stimulace pro online vyhledávání informací, které souvisejí se zaznamenanou reklamou. Vyplývá to z výzkumu Online Activation Survey výzkumné agentury Nielsen…

04.06.2018 Po čem muži touží

Nová situační komedie režiséra Rudolfa Havlíka podle scénáře Radky Třeštíkové a Rudolfa Havlíka přivede v září na plátna kin Jiřího Langmajera, Tatiánu Pauhofovou nebo Annu Polívkovou. Více informací o filmu, jehož je naše společnost…

Archiv novinek

Novinky

Deset let vysílání v čekárnách lékařů

01.04.2014

Není to apríl! Dnes, 1. dubna 2014, to je přesně 10 let od zahájení našeho prvního vysílání v čekárnách lékařů. Z původních jedné stovky…  »»

 

Proč inzerovat u nás ...

30.10.2013

Výhodnost inzerce v našem médiu oproti v současnosti velmi popupárnímu internetu podpořil dle sevreru MediaGuru výzkum mediální firmy Sticky.…  »»

 

Češi jsou přesyceni reklamou v komerčních TV

27.02.2013

Čas na změnu zaběhlých reklamních kanálu je tu ... Podle výzkumu společnosti ppm factum zveřejněném na webu Marketing & Media je přes 80%…  »»

 

Reklama u nás funguje!

20.02.2013

Pozitivní zkušenosti našich klientů vždy potěší ... Dobrý den,chtěla bych Vám dodatečně poděkovat za podporu při lednové kampani "Hledáme…  »»

 

Nový český film Líbáš jako ďábel

16.05.2012

Srdečně vás zveme na novou českou komedii Marie Poledňákové Líbáš jako ďábel, která po dnešní večerní premiéře vstoupí zítra do českých kin.…  »»

 

Opakovaný výzkum agentury STEM/MARK potvrdil vysokou účinnost našeho vysílání

28.03.2012

Již druhý výzkum efektivity reklamní kampaně v čekárnách ordinací prováděný agenturou STEM/MARK v únoru letošního roku potvrdil vysokou…  »»

 
< 1 2 3 4  …  6 7 >
 
 
Copyright © 2019 MEDIAPHARMA, a.s.
Napište nám


© redakční systém Kompletweb
© design Neofema, s.r.o.