Buďte tam, kde vaši zákazníci čekají ...

Jeden a čtvrt milionu oslovených měsíčně

1100 ozvučených obrazovek

Moderní indoorové médium

Aktuality

24.11.2020 #NaKaždémZáleží

Společně s mnoha dalšími jsem se zapojili do kampaně #NaKaždémZáleží a dali na našich obrazovkách prostor výzvě k darování krevní plazmy i poděkování všem, kteří každý den dojují za to, abychom pandemii covidu zvládli...

23.03.2020 Nové trendy v marketingu a plánování médií

V magazímu E15 vychází článek "Nové trendy v marketingu a plánování médií" popisující změny v této oblasti v průběhu posleních let. Těší nás, že o názor na tuto problematiku jsem byli požídáni i my! Nové trendy v marketingu a plánování médií…

Archiv novinek

GYNEKOLOGIE opět v naší nabídce!

23.01.2015  |  Administrátor

S potěšením Vás můžeme informovat, že jsme od společnosti Ona TV odkoupili síť více než 400 LCD obrazovek v čekárnách gynekologů.

V následujících několika týdnech bude probíhat přepojování sítě a její technické převzetí. Z tohoto důvodu aktuálně nabízíme vysílání v celé síti v modelu "200+", tedy za zvýhodněnou cenu odpovídající počtu 200 vysílacích míst.

Těšíme se na znovu navazovanou spolupráci s lékaři v gynekologických ordinacích i na nové klienty cílené výhradně na ženy!

 
 
Copyright © 2021 MEDIAPHARMA, a.s.
Napište nám


© redakční systém Kompletweb
© design Neofema, s.r.o.
 
Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.