Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 

Buďte tam, kde vaši zákazníci čekají ...

Jeden a čtvrt milionu oslovených měsíčně

1100 ozvučených obrazovek

Moderní indoorové médium

Aktuality

25.01.2019 Outdoorová reklama dosahuje nejlevnější online aktivace

Televizní a outdoorová reklama mají podle výzkumu Nielsen Admosphere nejvyšší míru stimulace pro online vyhledávání informací, které souvisejí se zaznamenanou reklamou. Vyplývá to z výzkumu Online Activation Survey výzkumné agentury Nielsen…

04.06.2018 Po čem muži touží

Nová situační komedie režiséra Rudolfa Havlíka podle scénáře Radky Třeštíkové a Rudolfa Havlíka přivede v září na plátna kin Jiřího Langmajera, Tatiánu Pauhofovou nebo Annu Polívkovou. Více informací o filmu, jehož je naše společnost…

Archiv novinek

GYNEKOLOGIE opět v naší nabídce!

23.01.2015  |  Administrátor

S potěšením Vás můžeme informovat, že jsme od společnosti Ona TV odkoupili síť více než 400 LCD obrazovek v čekárnách gynekologů.

V následujících několika týdnech bude probíhat přepojování sítě a její technické převzetí. Z tohoto důvodu aktuálně nabízíme vysílání v celé síti v modelu "200+", tedy za zvýhodněnou cenu odpovídající počtu 200 vysílacích míst.

Těšíme se na znovu navazovanou spolupráci s lékaři v gynekologických ordinacích i na nové klienty cílené výhradně na ženy!

 
 
Copyright © 2019 MEDIAPHARMA, a.s.
Napište nám


© redakční systém Kompletweb
© design Neofema, s.r.o.