Buďte tam, kde vaši zákazníci čekají ...

Jeden a čtvrt milionu oslovených měsíčně

1100 ozvučených obrazovek

Moderní indoorové médium

Aktuality

24.11.2020 #NaKaždémZáleží

Společně s mnoha dalšími jsem se zapojili do kampaně #NaKaždémZáleží a dali na našich obrazovkách prostor výzvě k darování krevní plazmy i poděkování všem, kteří každý den dojují za to, abychom pandemii covidu zvládli...

23.03.2020 Nové trendy v marketingu a plánování médií

V magazímu E15 vychází článek "Nové trendy v marketingu a plánování médií" popisující změny v této oblasti v průběhu posleních let. Těší nás, že o názor na tuto problematiku jsem byli požídáni i my! Nové trendy v marketingu a plánování médií…

Archiv novinek

Novinky

#NaKaždémZáleží

24.11.2020

Společně s mnoha dalšími jsem se zapojili do kampaně #NaKaždémZáleží a dali na našich obrazovkách prostor výzvě k darování krevní plazmy i…  »»

 

Nové trendy v marketingu a plánování médií

23.03.2020

V magazímu E15 vychází článek "Nové trendy v marketingu a plánování médií" popisující změny v této oblasti v průběhu posleních let. Těší nás,…  »»

 

Outdoorová reklama dosahuje nejlevnější online aktivace

25.01.2019

Televizní a outdoorová reklama mají podle výzkumu Nielsen Admosphere nejvyšší míru stimulace pro online vyhledávání informací, které souvisejí…  »»

 

Po čem muži touží

04.06.2018

Nová situační komedie režiséra Rudolfa Havlíka podle scénáře Radky Třeštíkové a Rudolfa Havlíka přivede v září na plátna kin Jiřího…  »»

 

Když jde o život: kampaň televize Prima a ČČK na našich obrazovkách

02.05.2018

Osvětová kampaň základů první pomoci televize Prima a Českého červeného kříže s názvem Když jde o život, poběží v květnu na našich…  »»

 

Čertoviny

25.08.2017

Nová tradiční pohádka Zdeňka Trošky Čertoviny vstoupí do kin v lednu příštího roku a naše společnost je jením mediálním partnerem. Více se o…  »»

 
1 2 3  …  6 7 >
 
 
Copyright © 2021 MEDIAPHARMA, a.s.
Napište nám


© redakční systém Kompletweb
© design Neofema, s.r.o.
 
Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.